JÁ A MOJE POSLÁNÍ

Jsem ODVÁŽNÁ A ZVĚDAVÁ moderní žena manželka, máma, koučka, terapeutka a manažerka v jedné osobě.

 

Vím, že každá chyba je důležitá zkušenost

Tedy pokud se z ní poučíme. S touto myšlenkou přistupuji k ženám, které chtějí zkusit alternativní a holistické postupy v péči o své zdraví, krásu či podnikání.

Na samém začátku totiž byly mé vlastní chyby

Hormonální injekce a antikoncepce, extrémní nerovnováha mezi pracovním a soukromým životem, dlouhodobé zdravotní problémy. Chyby, za které jsem dnes vděčná, mě tvrdě donutily hledat jiné možnosti. Vzít život do vlastních rukou.

A tak jsem objevila POTENCIÁL ŽENY

Co pro vás mohu udělat?

Mým posláním je pomáhat ženám na cestě ke štěstí, zdraví, kráse a hojnosti. Učit je efektivně skloubit vědomé podnikání s péčí o sebe i rodinu.

Dnes mohu upřímně říct, že žiju život, ve kterém mám spoustu svobody – časové i té finanční. Mohu pracovat nebo si jít zacvičit, mít děti doma, když jsou nemocné a neřešit nemocenskou. Vydělávám peníze, o kterých se mi dříve ani nesnilo. Mám spoustu času na to cestovat, být s dětmi i partnerem, věnovat se sama sobě. Plním si sny. Nebylo tomu tak ale vždy…

Vždycky jsem měla hodně aktivit a projektů najednou. Pracovala jsem jako OSVČ, studovala vysokou školu a věnovala se koníčkům, hlavně pomáhání lidem. Měla jsem svobodný život, i když už jsem byla vdaná, a plánovali jsme s manželem miminko.

Otěhotnět se nám ale hned nepodařilo. Když se to konečně povedlo, měla jsem obavy, jestli zvládnu skloubit práci, rodinu a osobní život. Trápily mě i finance. Ke konci těhotenství se objevily zdravotní problémy, ale zvládla jsem je.

Po porodu dcery jsem dál pracovala a studovala, rozjela nový byznys. Když byl dceři rok, došly mi síly a uvědomila si, že jí musím věnovat víc času. S manželem jsme se rozhodli pro druhé dítě. Znovu se ale objevily zdravotní komplikace.

Dlouholeté zdravotní problémy mě znovu 2x ve vysokém stupni těhotenství dohnaly k hospitalizaci v nemocnici. Po 2. porodu se mi navíc znovu rozjel skrytý zánět.

Bylo to peklo. Kromě pravidelných zánětů se objevila se migréna a paradentóza zubů. Když byl synovy rok, musela jsem kvůli akutnímu zánětu slepého střeva přestat „nedobrovolně“ kojit. To byla poslední tečka.

Rozhodla jsem se vše změnit. Začala jsem poslouchat své tělo, věnovat se odpočinku a zdravému životnímu stylu. Naučila se sladit práci, rodinu, zdraví a osobní svobodu.

Dnes jsem zdravá, spokojená a úspěšná žena. Ráda bych i tobě ukázala, jak žít naplněný a plnohodnotný život v souladu se svým tělem a intuicí. Protože zdraví je opravdu to nejcennější, co máme.